Sieć Firmowa powinna być zabezpieczona na wiele ewentualności:

uszkodzenia systemu

awarii sieci

infekcji

sabotażu

Skuteczność

Wiele z tych zagrożeń minimalizują lub eliminują zabezpieczenia stosowane na styku Twojej sieci z Internetem. Inne narzędzia zabezpieczają komputery przed wirusami. Jeszcze inaczej radzimy sobie z potencjalnymi uszkodzeniami systemów.

Możemy przyjąć że niekorzystne zdarzenie jest pytaniem a nasze przygotowanie jest przygotowaną zawczasu odpowiedzią. To podejście jest skuteczne o ile jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie pytania i jesteśmy zawsze o krok przed niebezpieczeństwem.

Sprawdzenie skuteczności zabezpieczeń

Niestety rzeczywistość jest skomplikowana a najnowsze zagrożenia potrafią korzystać z luk bezpieczeństwa samych procesorów systemów komputerowych.

Możemy sprawdzi jak jesteście przygotowani na zagrożenie, jak bezpieczna jest Wasza sieć i jak bezpieczne są Wasze dane. Po audycie zaproponujemy siły i środki adekwatne do potencjalnych zagrożeń i odpowiednie dla Waszej organizacji.

Bezpieczne dane

Finałem naszej współpracy w obszarze bezpieczeństwa będzie bezpieczna sieć, dane zabezpieczone przed zniszczeniem lub wyciekiem a budżet jakim dysponowaliście zachowany lub zmniejszony.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu: