Branża laboratoryjna

Posiadamy wieloletnie i potwierdzone pozytywnymi referencjami doświadczenie w kompleksowej obsłudze akredytowanych laboratoriów badawczych zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi: analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej

Strategiczne partnerstwo

Firma Hakon może być Twoim partnerem w zakresie systemów IT i ICT. Zrealizowaliśmy szereg projektów informatycznych związanych z wdrażaniem nowych oraz rozbudową istniejących systemów informatycznych wspomagających pracę laboratoriów. Zajmujemy się również utrzymaniem i konserwacją istniejącej infrastruktury w ramach umów SLA. Usługi są wykonywane z zachowaniem wysokich standardów jakościowych a sam zespół informatyczny jest postrzegany jako elastyczny i zdolny do kompleksowej realizacji zadań.

Pomoc w utrzymaniu certyfikacji

Praca nowoczesnego laboratorium w znacznej mierze zależy od sprawnie działających systemów skomputeryzowanych. Pomagamy w utrzymaniu od strony systemów IT szeregu certyfikatów między innymi: PCA, GMP a także pomyślnym przejściu przez inspekcję US FDA.

Pozostałe branże:

Laboratoryjna

Motoryzacyjna

Logistyczna, transportowa

Medyczna

Stomatologiczna

Skontaktuj się z nami: