Branża logistyczna

Obsługujemy w zakresie IT firmy logistyczne działające w obszarze transportu drogowego krajowego i międzynarodowego. Dynamiczny rozwój tych organizacji sprawił że posiadamy bogate doświadczenia zarówno w obszarach technicznych funkcjonowania nowoczesnej firmy logistycznej jak i w obszarze organizacji przepływu informacji. Możemy pracować na prostych celach technicznych oraz pomagać w realizacji bardziej złożonych celów biznesowych.

Wiele systemów, jedna potrzeba

Niezależnie od tego jaki system wspierający logistykę wykorzystuje Twoja Firma możemy przejąć kompleksową opiekę nad Twoimi potrzebami IT. Nasz zespół zebrał bogate doświadczenie w zakresie wdrażania, serwisowania i rozwijania systemów IT dla logistyki. Solidna baza inżynierska poparta kompetencjami w zakresie nowoczesnych środowisk IT to nasze atuty które mogą pomóc rozwinąć się Twojej organizacji.

Sprawna komunikacja to podstawa

Doskonale rozumiemy jak ważny jest szybki i bezpieczny przepływ informacji w nowoczesnym łańcuchu dostaw. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy naszych ekspertów w zakresie nowych narzędzi do współpracy w lokalnych i rozproszonych zespołach pracowniczych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami za pomocą formularza. Niezwłocznie się skontaktujemy 🙂

Pozostałe branże:

Laboratoryjna

Motoryzacyjna

Logistyczna, transportowa

Medyczna

Stomatologiczna

Skontaktuj się z nami: