Branża medyczna

Prowadzenie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej wymaga maksymalnie stabilnego i bezpiecznego środowiska informatycznego. Sprawna obsługa pacjenta i wygodne narzędzia dla personelu pozwolą skupiać się na najważniejszych aspektach procesu leczenia. Jeżeli nie masz 100% pewności czy Twoja infrastruktura lub system spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa i zapewnia odpowiedni komfort pracy możesz skorzystać z naszej porady.

Potwierdzona gwarancja bezpieczeństwa

w 2019 roku nasza firma wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2013. Pozyskanie certyfikatu wyróżnia nas na rynku dostawców systemów dla medycyny i daje bezpieczeństwo naszym użytkownikom. Ile ten certyfikat znaczy dla nas, to wiemy,ale co oznacza dla naszych klientów: ochrona systemów przetwarzania informacji przed nieuprawnionym dostępem bądź zniszczeniem; podnoszenie świadomości pracowników i zaangażowanie wszystkich pracowników w ochronę informacji; ograniczenie występowania zagrożeń dla bezpieczeństwa informacji, które wynikają z celowej bądź przypadkowej działalności człowieka oraz ich ewentualne wykorzystanie na szkodę spółki, klientów spółki, jej pracowników lub udziałowców, zapewnienie gotowości podjęcia działań w sytuacjach kryzysowych dla bezpieczeństwa spółki jej interesów oraz posiadanych i powierzonych jej informacji. Współpraca z nami jest po prostu bezpieczna.

Wiele systemów, wiele możliwości

W trakcie naszej działalności poznaliśmy dziesiątki istniejących na naszym rynku rozwiązań klasy EDM. Możemy pomóc Twojej Firmie w utrzymaniu stabilnej pracy Twojego systemu EDM, możemy również doradzić w zakresie wyboru właściwego rozwiązania niezależenie od tego czy prowadzisz Indywidualną Praktykę Lekarską czy też dużą przychodnię wraz z rozliczeniami z NFZ. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego na dole strony.

Pozostałe branże:

Laboratoryjna

Motoryzacyjna

Logistyczna, transportowa

Medyczna

Stomatologiczna

Skontaktuj się z nami: