Branża motoryzacyjna

Od początku naszej działalności aktywnie wspieramy rozwój autoryzowanych przedstawicielstw dealerów znanych światowych marek. Przygotowujemy i utrzymujemy niezawodną infrastrukturę do sprawnego funkcjonowania dealerów w oparciu o systemy DMS, HM, FK i KP. Pomagamy w integracji i płynnej wymianie danych między systemami IT.

Stabilna infrastruktura

Kompleksowo zabezpieczamy i zapewniamy ciągłość działania lokalnych i chmurowych systemów wspierających prace nowoczesnego salonu samochodowego. Stabilne i bezpieczne środowisko IT, przygotowane na zmieniające się warunki otoczenia umożliwia sprawną pracę zdalnych Twojego zespołu serwisowego, sprzedażowego i handlowego. Firmy motoryzacyjne które znajdują się pod opieką naszych specjalistów mogą skupić się na swoich najważniejszych zadaniach biznesowych.

Szerokie kompetencje

Nie tylko systemy DMS stanowią o sprawnym funkcjonowaniu Dealera. Posiadamy potwierdzone certyfikatami szkoleń kompetencje w zakresie systemów Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, Monitoring Wizyjnego oraz systemów Alarmowych. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania ale zawsze poruszamy się w obszarach gdzie możemy maksymalnie wykorzystać posiadane kompetencje dla dobra Twoich systemów. Jeżeli jesteś zainteresowany utrzymaniem lub poprawą funkcjonowania Twojej koncesji jesteśmy do dyspozycji. Zapeszamy do kontaktu za pomocą formularza na dole strony.

Pozostałe branże:

Laboratoryjna

Motoryzacyjna

Logistyczna, transportowa

Medyczna

Stomatologiczna

Skontaktuj się z nami: