Projekt, sprzedaż i wdrażanie systemów Microsoft Teams oraz Microsoft Office 365

Z MS Teams Ty i Twój zespół możecie pracować zdalnie bez poczucia odległości. Teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej użytkownicy potrzebują pewności, że jest chroniona prywatność i bezpieczeństwo ich wirtualnych konwersacji. W firmie Microsoft ochrona prywatności i bezpieczeństwo są zawsze na pierwszym miejscu. To nasze zobowiązanie wobec Ciebie — nie tylko w tym stwarzającym liczne wyzwania trudnym czasie, ale zawsze. Oto, jak pracujemy, aby zdobywać Twoje zaufanie każdego dnia, gdy korzystasz z usługi Microsoft Teams.

 

Z MS Teams współpraca jest prosta i wygodna bez narażania prywatności i bezpieczeństwa.

Czatuj w dowolnym miejscu, przekazuj opinie i pokazuj swoją osobowość. Wysyłaj GIF-y, nalepki i emoji w czacie grupowym lub w wiadomościach do jednego odbiorcy.

Błyskawicznie przechodź z czatu grupowego do konferencji wideo jednym dotknięciem przycisku. Zespoły, zarówno składające się z 10, jak i 10 000 członków, mogą spotykać się w jednym miejscu — niezależnie od tego, w ilu różnych miejscach się znajdują.

Współpracuj i dzwoń z dowolnego miejsca. Zawsze miej łatwy dostęp do wszystkich plików. W usłudze Teams możesz uzyskiwać dostęp do dokumentów programu Word, prezentacji programu PowerPoint i arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, udostępniać je i edytować razem z innymi w czasie rzeczywistym.

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy doświadczonym i wieloletnim partnerem Microsoft w zakresie sprawnego wdrażania narzędzi pracy zespołowej w usłudze Office 365. Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem MS Tems oraz pakietu Office 365 nawet prze 6 miesięcy skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

Skontaktuj się z nami: