Hakon
Ponad 15 lat na rynku IT

Nowoczesna informatyka

Bezpieczna komunikacja

Teletechnika i elektronika

Nasza przygoda na rynku informatycznym pod marką Hakon rozpoczęła się w 2003 roku. Każdy kolejny rok pracy to kolejne obsłużone Firmy, setki zaprojektowanych, wdrożonych i utrzymywanych systemów oraz dziesiątki własnych wyspecjalizowanych produktów.

Relacje i zaufanie

Nasze relacje z Klientami bazują na zaufaniu i dobrze opisanej umowie współpracy. Zaufanie budujemy latami i na lata. Nasz zespół to pasjonaci nowoczesnych technologii informatycznych. Pracujemy z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi w oparciu o stabilne środowisko pracy, ponieważ wiemy jak ważne role pełnią systemy informatyczne, które dla Was obsługujemy.

Fachowa pomoc

Na co dzień pomagamy przy prostych i skomplikowanych problemach takich jak źle działające: sieć, program, serwer lub komputer. Zabezpieczamy sieć przed intruzami i szkolimy pracowników tak, aby mogli bezpiecznie pracować w systemach elektronicznych. Jeżeli trzeba, usprawnimy działanie systemu ERP lub zaproponujemy lepiej dopasowane rozwiązanie. Zautomatyzujemy powtarzalne czynności lub napiszemy program, który rozwiąże problem spotykany tylko w Waszej Firmie.

Zapoznaj się z naszymi usługami:

Opieka informatyczna SLA (z gwarancją jakości)

Projekty i wdrożenia systemów informatycznych

Sprzedaż i wdrożenie MS Teams oraz Office 365

Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych

Specjalistyczne wsparcie informatyczne dla branż i przemysłu

Zapoznaj się z naszymi produktami:

Bezpieczny chmurowy system kopii bezpieczeństwa

Najlepszy i uznany na rynku program stomatologiczny

Nowoczesny specjalistyczny program medyczny

Dedykowane systemy informatyczne "pod klucz"

Nawiążmy współpracę