Nasza oferta – outsourcing IT i inne usługi informatyczne

Problemy z komputerem, systemem, serwerem budzą w Tobie przerażenie? Na szczęście w nas nie – z tego powodu możemy Ci zaoferować kompleksowe usługi informatyczne. Nasz katalog bierze pod uwagę zarówno proste, jak i skomplikowane problemy, które mogą się pojawić w codziennej pracy przy korzystaniu z urządzeń, serwerów oraz sieci informatycznych. Usługi obejmują audyt, wdrażanie rozwiązań zwiększających sprawność oraz efektywność, a także szkolenia z zakresu bezpiecznego korzystania z sieci i urządzeń.

Audyt sieci, serwera, systemu

Ta usługa oznacza sprawdzenie całej infrastruktury informatycznej Twojej firmy. Ocenimy bezpieczeństwo i wydajność sieci, sprawdzimy obciążenie serwera oraz zweryfikujemy jego konfiguracje oraz aktualizacje. Zbierzemy informacje na temat funkcjonowania systemu w celu dokonania optymalizacji. Pod uwagę weźmiemy infrastrukturę IT, aplikacje, urządzenia czy procesy.

Audyt sytemu informatycznego

W ramach oferowanych przez nas usług sprawdzimy, czy Twój system informatyczny funkcjonuje we właściwy sposób. Ciągłe poszerzanie wiedzy w ramach dynamicznie rozwijającej się branży IT pozwala nam na kompleksowe zbadanie, czy system jest odpowiednio przygotowany do zwalczania potencjalnych zagrożeń oraz wskazanie obszarów, których poprawa jest wskazana.

Integracja systemów

Codzienne korzystanie z dużej ilości różnego rodzaju systemów może być męczące. Na szczęście z pomocą przychodzi nasza usługa – integracja systemów. Zespolimy je tak, by mogły wzajemnie korzystać ze swoich zasobów (dane, pliki, urządzenia), co w prosty, ale skuteczny sposób usprawni codzienne procesy zachodzące w firmie, w tym pracę Twojego zespołu.

Zabezpieczenie sieci

Chcesz wzmocnić ochronę sieci, by była ona bardziej zabezpieczona przed dostępem osób nieupoważnionych? Wprowadzimy wszelkie wewnętrzne procedury zabezpieczające połączenia bezprzewodowe, byś mógł bez obaw i w pełni bezpiecznie korzystać z Internetu. Ataki hackerskie będą omijać Twoją firmę z daleka, nie widząc szans na wyłudzenie danych czy informacji.

Sprzedaż i wdrożenie MS Teams oraz Office 365

Która firma czy instytucja nie pracuje obecnie na tych systemach, prawda? MS Teams oraz Office 365 stanowią podstawę codziennego funkcjonowania zarówno prywatnych, jak i publicznych podmiotów, zapewniając właściwą komunikację oraz wygodną pracę w oparciu o zaawansowane technologicznie oprogramowania. W ramach naszych usług zapewniamy ich kompleksową instalację na firmowym sprzęcie informatycznym.

Zabezpieczenie danych

Sabotaż, kradzież czy awaria sprzętu informatycznego może dotknąć każdego. Przezorne osoby zdecydują się na dokonanie kopii zapasowych danych, a także na wdrożenie rozwiązań szyfrujących czy zainstalowanie skutecznie działających programów antywirusowych. Przeanalizujemy Twoje potrzeby pod względem bezpieczeństwa i zaproponujemy najlepsze rozwiązania do wdrożenia.

Nasze informatyczne usługi kierujemy do różnych branż. Wdrożyliśmy już różnego rodzaju rozwiązania dla branży stomatologicznej oraz medycznej (oprogramowanie Estomed czy Simple Care), motoryzacyjnej (wsparcie dealerów pracujących na systemach DMS, HM, FK), logistycznej i transportowej (dla firm polskich oraz działających na rynku międzynarodowym), a także laboratoryjnej (pomoc w ramach analiz, opracowywanie dokumentacji środowiskowej, pomoc w uzyskaniu certyfikacji). Zapewniamy, że nasze usługi spełnią wszelkie Twoje wymagania.

Skontaktuj się z nami