Opieka informatyczna i outsourcing IT:

Decydując o zatrudnieniu pracowników warto zadać sobie jedno ważne pytanie:

Czy informatyka jest dla Twojej Firmy  głównym celem działania?

Specjalista

Jeżeli odpowiedź jest negatywna a komputery i sieć traktujecie jako zwykłe narzędzia pracy to warto zastanowić się czy na pewno musicie zajmować się komputerami na pełen etat?

Pełne zatrudnienie specjalisty ma wiele zalet takich jak codzienna dostępność ale również konsekwencje takie jak urlopy, zwolnienia chorobowe, zdarzenia losowe.

Z jednej strony od sprawnego działania sieci zależy jak wydajnie pracujecie i jak dobrze obsługujecie swoich Klientów, z drugiej strony nie ma potrzeby opłacać w 100% kompetencji których używacie sporadycznie.

Umiejętności IT

Umiejętności IT są kosztowne zarówno w pozyskaniu jak i w utrzymaniu na wysokim poziomie. Silna specjalizacja i mnogość technologii informatycznych powodują że rzadko który  Informatyk potrafi obsłuży każdy program i każdy sprzęt. Można zoptymalizować wykorzystanie tych rzadkich zasobów i spowodować aby pracę wielu informatyków można było bezpiecznie dzielić między wiele podmiotów.

W ten sposób działa wiele Firm świadczących usługi outsourcingowe.

Hakon

Nasza Firma to zespół specjalistów wielu branż informatycznych. Możemy zapewnić płynne działanie komputerów w malej Firmie, specjalizowanym laboratorium czy dużym przedsiębiorstwie. Zapewnimy dostęp do wysokiej klasy kadry technicznej i inżynierskiej tam gdzie będziecie jej potrzebować i wtedy kiedy będziecie jej potrzebować.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu: