Branża stomatologiczna

Firma Hakon Software Sp. z o.o., producent oprogramowania Estomed, powstała w 2003 r. jako dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zostało wprowadzone w 2008 roku nowoczesne oprogramowanie stomatologiczne Estomed. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dzięki temu oprogramowanie Estomed jest liderem na rynku stomatologicznym i stale rozwijamy naszą działalność. Przez lata z sukcesem wdrożyli nasze rozwiązania w ponad 2000 jednostkach w Polsce jak i za granicą. Nie spoczywamy na laurach – stale się rozwijamy i udoskonalamy tworzone przez nas rozwiązania.

Pasja i zaangażowanie

Nasze projekty powstają z pasji i zaangażowania. Z tego powodu w 2014 roku powstał software house JMB LAB, a w 2015 roku wprowadziliśmy na rynek nowoczesne oprogramowanie medyczne Simple Care. Otwarcie nowych jednostek oraz zespół z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Pracujmy razem

Tworzymy projekty z pasją i zaangażowaniem, a naszym celem jest jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych klientów. Zaproponujemy Ci rozwiązanie, które odpowie na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Formularz kontaktowy znajdziesz na dole strony. Zapraszamy 🙂

Pozostałe branże:

Laboratoryjna

Motoryzacyjna

Logistyczna, transportowa

Medyczna

Stomatologiczna

Skontaktuj się z nami: